רמת השרון

"לזמן את מנהל מחלקת הפיקוח לבירור"

חבר המועצה רוני בלקין דורש לזמן את מנהל מחלקת הפיקוח על הבניה לבירור בעקבות דבריו כי ליו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה, חבר המועצה צחי שריב, ישנן חריגות בניה בביתו שעדיין לא הוסדרו: הטחת ההאשמות נעשתה בדרך ובאופן שיש בהם ניסיון "להלך אימים" על נבחר ציבור"

שרון יונתן 10/07/2019
רוני בלקין. לקיים בירור
צילום: אילן בשור

חבר המועצה רוני בלקין דרש השבוע ממועצת העיר בהצעה לסדר שהעלה כי יתקיים בירור לסלבה בוטנר, מנהל מחלקת הפיקוח על הבניה, וזאת בעקבות דברים שאמר בישיבת ועדת המשנה לתכנון ובניה לפיהם יש ליו"ר הועדה, חבר המועצה צחי שריב, חריגות בניה בביתו שעדיין לא הוסדרו. שריב, כזכור, הכחיש כי יש לו חריגות בניה בביתו.                  

בהצעה לסדר ציין בלקין כי "למיטב הבנתי, הטחת ההאשמות נעשתה בדרך ובאופן שיש בהם ניסיון "להלך אימים" על נבחר ציבור, כדי לנסות וליצור עליו לחץ, להשתיק אותו ולמנוע ממנו לבצע את מלאכתו נאמנה. סבורני שהתבטאות באופן מאיים כזה כלפי נבחר ציבור המנהל דיון בנושא בעל משמעות ציבורית רחבה וכלפי נבחרי ציבור אחרים איננה מקובלת וחוצה 'קו אדום'". 

  בלקין דרש להורות על זימון מנהל מחלקת הפיקוח לבירור מיידי בפני ראש העירייה, מנכ"לית העירייה, מנהל אגף כח אדם, היועץ משפטי של העירייה ומהנדסת העירייה וכי תוצאות הבירור יוצגו במועצת העיר.                                     

יעקב קורצקי, סגן ראש העירייה, יצא נגד הצעה זו ואמר לבלקין: "אתה עושה למנהל הפיקוח בדיוק מה שאתה אומר שלא צריך לעשות. אתה עושה משפט שדה לבן אדם שלא נמצא כאן".                                          

בלקין ענה בזעם: "הסיבה שאני מעלה את זה, זה בגלל שאנשים כמוך טומנים את הראש בחול. אתם פוחדים להתעסק בזה. הוא עובד של העירייה ולעירייה מותר לנקוט צעדים והעירייה צריכה להפסיק לפחד מעצמה".  

גרובר הציע לבלקין להסיר את הצעתו וזה השיב: "אני מוכן להסיר את הצעתי אם תציג בחודש הבא במועצה שערכת בירור לעובד ".   

גרובר ציין כי מועצת העיר אינו המקום לדון בנושאים כאלו ולכך הצטרף גם עו"ד מיכה בלום, היועץ המשפטי של העירייה, שאמר: "אני מבין את האמוציות, אבל אסור שדרג פוליטי יתערב בענייני משמעת של עובדי עירייה".

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
חטיבת הביניים הנגיד
"כל הרשויות ידעו על מבנה הלימודים בנגיד"
גינת הבנים בכפר סבא
מחזקים את השכונות המזרחיות
יוצאת לדרך
מהפכת הניקיון בי-ם יוצאת לדרך
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנוש בתאונה בכביש 471
רוכב אופניים חשמליים נהרג בתאונה בכביש 471
אישה נספתה בשריפה בתל אביב
אישה נספתה בשריפה בתל אביב
גופת אישה אותרה ב-ם - בעלה חשוד בגרימת מותה
סיפור קצרצר מאת שרית עטר
ארטישוק רומאי