רמת השרון

רמת השרון במקום החמישי בהנפקת היתרי בנייה

מדובר על היתרי בנייה לפרויקטי פינוי בינוי ,כ- 579 יחידות דיור וחמישה מתחמי הפינוי-בינוי שנמצאים בביצוע ברחבי העיר בשנת 2018

שרון יונתן 13/06/2019
מתחם אילת. רמת השרון במקום החמישי במתחמי פינוי בינוי
צילום: שרון יונתן

רמת השרון נמצאת בין הערים המובילות בהוצאת היתרי בניה בפרויקטים של פינוי בינוי בשנת 2018 והרצליה נמצאת  בין המובילות בהנפקת היתרי בניה לפרויקטים של תמ"א. כך עולה מנתוני הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית שפורסמו בימים אלו לשנת 2018 ונותחו על ידי ארגון קבלני השרון והשומרון.

מהנתונים עולה כי רמת השרון מדורגת במקום החמישי עם הנפקת היתרי בנייה בפרויקטי פינוי-בינוי ל- 579 יחידות דיור ועם חמישה מתחמי הפינוי-בינוי שנמצאים בביצוע ברחבי העיר בשנת 2018.                                                             

הרצליה מדורגת ברשימת 10 הערים המובילות בתמ"א 38 עם הנפקה של 23 היתרים בפרויקטי תמ"א 38, מתוכן 19 חיזוק והרחבה ו- 4 של פרויקטי תמ"א של הריסה ובנייה מחדש. יש לציין כי שלוש הערים האחרות באזור השרון (כפר סבא, הוד השרון ורעננה) לא נכללות ברשימת עשר הערים הראשונות.

יהושע שפונדר, יו"ר ארגון קבלני השרון והשומרון, אמר השבוע: "מרכז הארץ הוא האזור המבוקש ביותר למגורים כשהיצע הדירות בו מועט ביותר. כדי להגדיל את היצע הדירות במרכז חייבים להמשיך ולעודד פרויקטי התחדשות עירונית, רק כך ניתן תשובה לביקושים הרבים. הגדלת מספר פרויקטי ההתחדשות העירונית במרכז הארץ וזירוזם קשור בין היתר בזירוז הליכי התכנון ברשויות המקומיות".

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
אלימות כלפי הצוות בביה"ח "שלוותה"
רוכב אופניים חשמליים נפצע בתאונה
רוכב אופניים חשמליים נפצע בתאונה
ה- GPS של הניתוח האורתופדי
כולנו אמהות להדר
"כולנו אמהות להדר"
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
יוצאת לדרך
"עץ הסוכריות של יובי"
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון