רמת השרון

האימהות על הגובה

טורניר הכדורשת המסורתי בין נבחרות בתי הספר התקיים ביום שישי שעבר באולם קרית היערים בהשתתפות עשר נבחרות ולמעלה ממאה שחקניות. שאפו

שרון יונתן 06/06/2019
נבחרת רוטברג. אלופת הבית העליון
צילום: פרטי

ביום שישי שעבר התקיים, זו השנה השלישית, טורניר כדורשת בין נבחרות של אימהות בתי הספר השונים ברמת השרון. למעלה מ- 100 אימהות מרמת השרון נענו לאתגר והגיעו לאולם החדש בקרית יערים כדי לשחק כדורשת ולהתחרות על הזכות להביא גביע לבית הספר שבו ילדיהם לומדים.

היוזמה לטורניר היא של הנהגת ההורים היישובית, ודחפה אותה לביצוע נציגת וועד ההורים של בי"ס אוסישקין, סיגל רוזנבאום. את היוזמה המכובדת הוציאו השנה לפועל: סמדר שגב, רכזת מחלקת הכדורשת של אגודת ספורט, ביחד עם סמנכ"לית אגודת ספורט, מזל גבאי, ומנכ"ל אגודת הספורט, אריק דורון.

כל בית ספר אסף אימהות ספורטיביות שהחלו להתאמן בערבים או בימי שישי בבוקר באולמות הספורט של בתי הספר במשך כחודשיים לפני מועד הטורניר.

ברוב הנבחרות כיכבו שחקניות הכדורשת של אגודת הספורט, אשר משחקות דרך קבע בליגות של איגוד הכדורשת הישראלי, אך הן קלטו לתוך הנבחרות עוד אימהות רבות, חסרות ניסיון, שגילו את המשחק לראשונה, והתאהבו בו מיד.

המשחקים החלו בשעה 13:30 כאשר ביציע עודדו הילדים והבעלים. בתי הספר החדשים, עומר ויעל רום, הצליחו להרים נבחרות מתוך בתי הספר הקטנים והצומחים שלהם, ונבחרת בית ספר עומר אף הפגינה יכולת מדהימה והצליחה להעפיל לגמר בית תחתון וכמעט קטפה את הגביע.

הטורניר התנהל בשני בתים, בית א': בית עליון שבו התחרו 6 בתי ספר שבין שחקניותיו שחקניות ליגה לאומית וליגת על (רוטברג, אורנים, אוסישקין, אמירים, גולן ונווה גן) ובית ב': בית תחתון שבו התחרו 4 בתי ספר האחרים (עומר, הדר, יעל רום וקלמן) והכל בניצוחו של מאמן הכדורשת הותיק, אלון בירן.

במשחק הגמר הצמוד והמותח בבית העליון בין 2 נבחרות מצוינות, גברה נבחרת רוטברג (שהיא בעצם נבחרת עלומים של שנה שעברה, שבגין עליית הילדים לתיכון עברו אותן אימהות לייצג השנה את רוטברג) על נבחרת אוסישקין. למקום השלישי הגיעה נבחרת אורנים. בבית התחתון ניצחה נבחרת הדר.

למשחק הגמר הגיעו חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט, גיא קלנר, ומנכ"ל אגודת הספורט, אריק דורון, כדי לצפות, לעודד ולברך את הנבחרות כולן, והם גם אלו שהעניקו  את הגביעים לשחקניות מארבע הקבוצות שהגיעו למקומות הראשונים בכל אחד מהבתים בטורניר.

סמדר שגב סיכמה: "האירוע היה מרגש וספורטיבי, חיזק את הקשרים הקהילתיים בתוך בתי הספר ובין בתי הספר השונים בעיר, על רקע, ספורט נשים".

עוד כתבות
דניאל שקלים. חוזר הביתה
שרון יונתן 11/06/2019
גור תמר. מקווה לעונה טובה יותר
שרון יונתן 30/05/2019
ניקולה מקסימוביץ. המאמן החדש של רמת השרון
שרון יונתן 29/05/2019
שחקן הכדורסל עומרי כספי ושחקנית הכדורסל בדימוס מיה רשף
כתב לוקאל 19/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
'חייבים להתחיל בפרויקט'
מאות רקטות נורו לעבר דרום הארץ
נעצרה בחצי
 ממלרוז פלייס לכפר סבא
ממלרוז פלייס לכפר סבא
חוף הכרמל: מתרגלים חירום
 אין דבר שיעצור אותי
"אין דבר שיעצור אותי"
בשורה לתושבי ראש העין: פארק זבוטינסקי יחל לפעול בקרוב
בשורה לתושבי ראש העין: פארק ז'בוטינסקי יחל לפעול בקרוב
נערכים לחילופי השלטון