רמת השרון

אישום: צעיר מרמת השרון החזיק 10 ק"ג סמים מסוגים שונים

מכלל הסמים שנתפסו בביתו וברכב בו שהה עם בת זוגו, חלקם היו מחולקים ביותר מ – 80 שקיות קטנות. ברשותו של הצעיר נתפסו גם אלפי שקלים

מיכאל פרוסמושקין 28/03/2019
החזיק 10 ק
iclipart

צעיר, בן 23, שהתגורר ברמת השרון, הואשם לפני ימים אחדים בהחזקה של כמות גדולה של קנאביס וחשיש.

מכתב אישום, שהוגש בתום חקירת משטרת יפו, עולה כי הצעיר החזיק בבית שכור ברחוב חטיבת אלכסנדרוני ובמקומות שונים ברכב השייך לחברתו סמים כ – 10 ק"ג קנאביס שחלקם היו מחולקים בתוך 86 שקיות קטנות, כשבכל אחת מהן חמישה גרם של סם, שעל פי החשד היה מיועד להפצה. כמו כן, החזיק בכ – 55 גרם חשיש.

בעת מעצרו ומציאת הסמים, הוא טען כי כל הסמים שייכים לו. בחיפוש על גופו נמצאו 6,220 שקלים. הצעיר הודה במיוחס לו. לפיו, הוא אינו עובד מספר חודשים, שוכר את הבית מאדם אחר בתמורה ל – 5,000 שקל.  עוד סיפר כי מצוי בחובות וקיימים נגדו הליכים בהוצאה לפועל.

בנוסף הוא סיפר לחוקרים כי  רכש את הסמים בטלגראס והתכוון להחזיר את הסמים שהיו ברכב לסוחר מאחר והם היו באיכות ירודה. על פי גרסתו, הוא רכש 10 ק"ג סמים בתמורה ל – 30 אלף שקל. את הכסף, כך סיפר, הרוויח בהימורים. לדבריו, הסמים הם לצריכתו האישית.

יש לציין כי חקירתה של בת זוגו של הצעיר, שהינה חיילת, מתנהלת על ידי המשטרה הצבאים החוקרת. מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה נגדו עולה כי הצעיר מוכר למשטרה מעבירות סמים, לאחר שלאחרונה הואשם בהחזקת מאות גרם קנאביס במקלט בבניין מגוריהם של הוריו.

לאחר הגשת כתב האישום, החליט בית המשפט לדחות את בקשת התביעה והורה על שחרורו של הצעיר למעצר בית ובתנאים מגבילים נוספים.

 

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
שני פצועים בתאונה בפ"ת
אישום: התחזה לאישה והונה גברים
אישום: התחזה לאישה והונה גברים
התחדשות עירונית בשכונת עג'מי ביפו
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
לתפוס ת'רגע
נערה נפצעה בתאונה בהרצליה
נערה נפצעה בתאונה בהרצליה
הצדעה אוניברסלית
גבר נדקר למוות בבאר שבע
מי לא מכיר את "דירה להשכיר"?