רמת השרון

נושא מכירת הקאנטרי לעירייה יוחזר לבית המשפט

בית המשפט קיבל את ערעורו של גבי אדרי שהפסיד בעבר לעירייה בהליך ההתמחרות. הצעתו המעודכנת של אדרי לרכישת הקאנטרי עומדת על 11.5 מיליון שקלים והוא מתחייב לשפות את העירייה על הוצאותיה ולהעסיק את כל העובדים שמועסקים כיום. לדברי עוה"ד שמייצג את העובדים בדיון בבית המשפט הם יתמכו בעירייה

שרון יונתן 06/12/2018
עו"ד רונן. מייצג את עובדי הקאנטרי (צילום: פרטי)

בית המשפט העליון פסק השבוע כי נושא מכירת הקאנטרי לעירייה יוחזר לבית המשפט המחוזי ובכך קיבל את הערעור שהגיש גבי אדרי שבעבר הפסיד בהליך ההתמחרות לעירייה שאושר בבית המשפט המחוזי בנובמבר 2016.                                                        

בפסק הדין של שלושה שופטים (ברק-ארז, קרא, מינץ) צוין כי הצעתו המעודכנת של אדרי על רכישת הקאנטרי עומדת על 11.5 מיליון שקלים וכי הוא מתחייב להעסיק את כל העובדים המועסקים היום במועדון וכי ישפה את העירייה על מלוא הוצאותיה והשקעותיה במועדון בשל זכייתה בהתמחרות בהתאם לבדיקת אישור המפרק. השופטים ציינו כי המפרק וכונס הנכסים הרשמי הותירו את ההכרעה לשיקול דעת בית המשפט.                                                                           

בפסק הדין ציינו שלושת השופטים: "בשים לב להתפתחויות חדשות אלו ולמאפיינים המיוחדים של ההליך והתנהלותם של הצדדים בו, אנו מחזירים את הדיון לפי בית המשפט המחוזי כדי שיחליט אם יש בכל אלה לשנות את פסק דינו במסגרתו אישר את זכייתה של העירייה בהתמחרות".                       

השופטים ציינו כי לבית המשפט המחוזי עומדות שלוש אפשרויות: להשאיר את פסק הדין על כנו (זכיית העירייה), לשנותו (זכיית אדרי) או לקיים התמחרות חוזרת.                        

עו"ד אופיר רונן, שייצג את עובדי הקאנטרי בהליך המשפטי, ציין השבוע כי במסגרת הדיון שאמור להתקיים בבית המשפט המחוזי מתכוונים העובדים לתמוך בעירייה מכיוון שהיא עמדה בכל הבטחותיה כלפי העובדים שהמשיכו לעבוד בקאנטרי (כמעט כל העובדים) ושמרה על תנאי העסקתם. העובדים יטענו כי לעירייה יש גב כלכלי חזק יותר מכל איש עסקים פרטי וכי יש להם ניסיון טוב עם העירייה בכל התקופה שלאחר הזכייה בהתמחרות.                                                                

רונן הוסיף: "אני ממליץ גם לנציגי המנויים של הקאנטרי להגיע לדיון שיקבע בנוגע להמשך הליכי המכר. יש חשש שמשקיע פרטי יעלה את המחיר של המנויים אם הוא יזכה במכרז".

מהעירייה נמסר: העירייה תלמד את ההחלטה ותפעל בכדי להבטיח המשך פעילות בטוחה ומהנה של תושבי העיר במתחם הקאנטרי.

 

 

עוד כתבות
יריב עם הקהל שהגיע לראות את הסרט המרגש
שרון יונתן 02/05/2019
גנץ בכפר הירוק
בילי בסרגליק 08/04/2019
עמית סבן (שני משמאל) וחברי הכנסת הצעירה באירוע הפתיחה
שרון יונתן 20/03/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
"ההרגשה שלי הייתה שהמהפכה החלה ואני חלק ממנה"
גיל איצקוביץ
פרש מתחום ההייטק לטובת עולם הנדל"ן
רעננה בחרה: חיים ברוידא
שר המדע והטכנולוגיה הסיני ביקר בטכניון
שר המדע והטכנו' הסיני ביקר בטכניון
יורחבו הקריטריונים לדיור בהישג יד בתא
יורחבו הקריטריונים לדיור בהישג יד בת"א
גבר כבן 22 נפצע באורח בינוני בתאונה בכביש 20
רוכב אופנוע נפגע מרכב בכביש 20
סימה פרי תומכת בודמני
"אושר הוא המתנה הכי גדולה של חיי"