רמת השרון

למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין

בהודעה משותפת שהוציאו עידן למדן ורוני בלקין נמסר כי רוני בלקין ורשימת "רמת השרון 1" ועידן למדן ורשימת "מרצ - רמת השרון החילונית וירוקים" חתמו על הסכם שיתוף פעולה במסגרתו יסיר למדן את מועמדותו ויתמוך בבלקין. אם ייבחר בלקין לראש העירייה, ימונה למדן לאחד מסגניו. הרשימות ירוצו בנפרד למועצה

שרון יונתן 16/10/2018
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין
רוני בלקין (משמאל) ועידן למדן. שיתוף פעולה (צילום: פרטי)

 הבוקר (שלישי), מספר שעות לאחר שבית המשפט דחה את ערעורו של איציק רוכברגר, הודיע חבר המועצה עידן למדן על הסרת מועמדותו לראשות העירייה ותמיכתו ברוני בלקין. בכך למעשה נותרו רק ששה מועמדים לראשות העירייה: אבי גרובר, רוני בלקין, רמי בר-לב, טל עזגד, אילן כהן ושמוליק גריידי.                                                       

"רוני בלקין ורשימת 'רמת השרון 1' ועידן למדן ורשימת 'מרצ - רמת השרון החילונית וירוקים' שמחים להודיע כי חתמו על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו יסיר למדן את מועמדותו לראשות העיר ויתמוך במועמדותו של בלקין", נכתב בהודעה משותפת שפורסמה הבוקר. שתי הרשימות ירוצו בנפרד למועצת העיר.                                                          

בלקין אמר: "הקרב עכשיו ברור מתמיד, זה או אני או גרובר. החבירה של עידן למדן אליי, מעבר להיותה ביטוי של הסחף המורגש בשטח, מייצרת ציר פוליטי חזק שיהיה הבסיס למהפך בעיר".                                                                     

 למדן הוסיף: "יש סיכוי ממשי להביא לחילופי שלטון בעיר בעוד שבועיים. צו השעה הוא לגלות אחריות, מנהיגות ויושרה, למנוע פיצול קולות מיותר וליצור את החיבור המנצח, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים היום. רוני ואני חולקים ראיית עולם משותפת בנוגע לעתיד רמת השרון ולשינוי שכה נחוץ לה, וביחד, בהובלתו של רוני, ננהיג כאן בלי חשש עיר ליברלית, פלורליסטית וסובלנית, עם מנהל תקין וכבוד לחוק, עם בנייה עניינית ונאותה, עם חינוך מצוין ועם איכות חיים".   

על פי ההסכם, למדן יסיר את מועמדתו לראשות העיר ויקרא לתומכיו להצביע לבלקין בסיבוב הראשון בעוד שבועיים, ובסיבוב השני, אם יתקיים. אם ייבחר בלקין לראש העירייה, ימונה למדן לאחד מסגניו ויחזיק בתיקי התרבות ואיכות הסביבה. 

 


 


עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
בגלל עבודות: קטעים בנתיבי איילון ייסגרו בסופי שבוע
ראש עיריית נצרת יישאר בתפקידו
להפוך את עכו לעיר מחוז
ראש העיריה אמיר כוכבי, שינויים בצו הארנונה
פרסום ראשון: צפויים שינויים בתעריפי הארנונה בהוד השרון
אושר פינוי-בינוי מתחם דפוס מעריב
אושר פינוי-בינוי מתחם "דפוס מעריב"
נערה נדקרה ברחובות
הרצליה: מקום 4 במדד החופש העירוני
הרצליה: מקום 4 במדד החופש העירוני
הכן ביתך לחורף!